Katalog firm

A-Aaron

AAron to zakład pogrzebowy, który oferuje Wam kompleksowe usługi pogrzebowe. Wsparcie w takich chwilach jest bardzo ważne. Możecie być pewni, że nasi ludzie zajmą się wszystkim, począwszy od transportu zwłok, poprzez odpowiednią kosmetykę, po przygotowanie całej ceremonii pogrzebowej. Zapraszamy do kontaktu!

Organizacja pogrzebu

Jesteśmy firmą, której atutem jest profesjonalna organizacja pogrzebów Katowice. Od lat działamy w branży funeralnej, dlatego wiemy, jak godnie przygotować wzniosłą ceremonię żałobną. Dysponujemy wyspecjalizowanym personelem i nowoczesnym sprzętem. W zakresie świadczonych przez nas usług znajduje się transport zwłok (nawet z zagranicy) oraz kompleksowe przygotowanie osoby zmarłej do pogrzebu.
Zapewniamy szeroki wybór trumien, dodatków, odzieży żałobnej. Otaczamy opieką i wsparciem rodzinę zmarłego, załatwiając w jej imieniu wszelkie sprawy urzędowe. Nasza organizacja pogrzebów Katowice to także dbałość o piękną oprawę artystyczną uroczystości pogrzebowej (dobór kwiatów i muzyki). Zasiłek pogrzebowy wypłacamy w ciągu jednego dnia.
Na życzenie rodziny organizujemy kremacje, a następnie urnę z prochami w specjalnej lektyce przywozimy na miejsce właściwej ceremonii pogrzebowej. W razie potrzeby zapewniamy również transport żałobnikom. Naszym celem jest kompleksowa realizacja uroczystości żałobnej.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Wybór naszego zakładu pogrzebowego jest gwarancją organizacji ceremonii pogrzebowej na najwyższym poziomie. Zeus nie tylko dba o oprawę samej uroczystości, ale także zajmuje się przewozem zwłok, przyg...