Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Adwokat Andrzej Śmigielski wraz ze współpracownikami oferuje pomoc prawną osobom fizycznym i prawnym w szerokim zakresie prawa krajowego. Kancelarię działającą głównie na terenie województwa łódzkiego tworzy doświadczony i wykwalifikowany zespół. Gwarantujemy klientom pełną i skuteczną ochronę interesów prawnych.

Adwokat

Dobry adwokat może pomóc nawet w najtrudniejszych sprawach. Dla każdej osoby, która zmaga się z problemami natury prawnej na pewno można polecić usługi adwokata Andrzeja Śmigielskiego. W 2011 roku założył on swoją kancelarię adwokacką i od tego czasu wielokrotnie poszerzał jej działalność. Obecnie ma ona trzy filie, zlokalizowane w Łodzi, Zduńskiej Woli, a także w Bełchatowie. Chcesz wiedzieć więcej, odwiedź naszą stronę https://adwokatmecenas.eu/.
Kancelaria ta zatrudnia prawników, którym nie brakuje ani doświadczenia, ani pasji do wykonywanego zawodu. Jest to jeden z powodów dla których działalność tej firmy tak szybko osiągnęła sukces. Innym powodem na to jest to, że kancelaria ta zajmuje się sprawami z różnych dziedzin prawa. Włączyć w to należy prawo karne, prawo cywilne, prawo gospodarcze, a także windykację, podatki i sprawy o odszkodowanie.
Ostatecznie zatem wszyscy klienci tej kancelarii mają zapewnioną kompleksową obsługę prawną, bez względu na to z jaką sprawą tam przyjdą. Kancelaria adwokata Andrzeja Śmigielskiego jest zatem miejscem, o którym warto wiedzieć.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011


Podobne firmy

WF Adwokaci

WF Adwokaci to ludzie, którzy zawsze dążą do tego, aby osiągnąć jak najkorzystniejszy wyrok dla swoich klientów. Specjalizujemy się w prawie handlowym, gospodarczym, jak również chętnie pomagamy w zak...