Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Adwokat Andrzej Śmigielski wraz ze współpracownikami oferuje pomoc prawną osobom fizycznym i prawnym w szerokim zakresie prawa krajowego. Kancelarię działającą głównie na terenie województwa łódzkiego tworzy doświadczony i wykwalifikowany zespół. Gwarantujemy klientom pełną i skuteczną ochronę interesów prawnych.

Pomoc prawna

Pomoc prawna - potrzebujesz jej na już, a nie masz wokół siebie nikogo, kto mógłby Ci jej udzielić? Nie bardzo wiesz, z czyich usług skorzystać, tak, aby być w pełni usatysfakcjonowanym z otrzymanej porady/pomocy prawnej? Jeżeli tak, to bardzo dobrze trafiłeś/aś.
Moja kancelaria sprawnie porusza się w takich tematach jak prawo cywilne, prawo karne, prawo gospodarcze, prawo rodzinne i wiele, wiele innych, takich jak np. prawo budowlane. Zagadnienia z obsługi prawnej firm również nie są nam obce - pełnimy usługi dla zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółek.
Warto wspomnieć, iż ww. kancelaria udziela pomocy prawnej w niemalże każdej dziedzinie. Wyselekcjonowany zespół prawników Bełchatów jest do Pańskiej dyspozycji. Wieloletnie doświadczenie w branży zagwarantowało nam świadczenie dla Państwa usług najwyższej jakości, co odpowiada stuprocentowej satysfakcji z otrzymanej pomocy prawnej.
Zawsze - w pierwszej kolejności - stawiamy na zadowolenie Klienta. Pozdrawiam i zachęcam do korzystania z pomocy prawnej, Adwokat Andrzej Śmigielski.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011


Podobne firmy

WF Adwokaci

WF Adwokaci to ludzie, którzy zawsze dążą do tego, aby osiągnąć jak najkorzystniejszy wyrok dla swoich klientów. Specjalizujemy się w prawie handlowym, gospodarczym, jak również chętnie pomagamy w zak...