Katalog firm

Kategorie

Porady


Adwokat Andrzej Śmigielski

Adwokat Andrzej Śmigielski wraz ze współpracownikami oferuje pomoc prawną osobom fizycznym i prawnym w szerokim zakresie prawa krajowego. Kancelarię działającą głównie na terenie województwa łódzkiego tworzy doświadczony i wykwalifikowany zespół. Gwarantujemy klientom pełną i skuteczną ochronę interesów prawnych.

Sprawy rozwodowe

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jeżeli jest Wam potrzebna osoba doskonale znająca się na przepisach prawa rozwodowego. Nasz adwokat Łódź rozwód to osoba, która zawsze dąży do tego, aby realizować postawione przed sobą cele.
Również, jeżeli chodzi o uzyskanie korzystnego wyroku dla swoich klientów. Rozwody to jedne z najpopularniejszych spraw, jakie goszczą na wokandach sądowych. Bardzo często, nawet pomimo szczerych chęci o zgodnym rozstaniu, takie sprawy kończą się awanturami i "przepychankami" sądowymi. W takich ciężkich chwilach warto mieć przy sobie kogoś, kto będzie Was wspierał w tej batalii sądowej.
Dlatego jako adwokat z odpowiednim poziomem wiedzy zapewniam Wam bardzo wysoką jakość usług, niezależnie od tego, czy to Wy będziecie wnosili sprawę o rozwód, czy też będziecie stroną pozwaną. Zrobię wszystko, aby wyrok sądowy był dla Was jak najbardziej korzystny. Zapraszam na spotkanie w kancelarii, gdzie będę mógł dokładnie zapoznać się ze wszystkimi szczegółami sprawy.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011


Podobne firmy

WF Adwokaci

WF Adwokaci to ludzie, którzy zawsze dążą do tego, aby osiągnąć jak najkorzystniejszy wyrok dla swoich klientów. Specjalizujemy się w prawie handlowym, gospodarczym, jak również chętnie pomagamy w zak...