Katalog firm

AMS Car Design

AMS Car Design specjalizuje się w przyciemnianiu szyb, sprzedawaniu szyb oraz ich montowaniu. Na rynku znajdujemy się już od bardzo długiego czasu i nasi klienci mogą być zawsze pewni, że usługi, jakie im zaoferujemy będą na najwyższym poziomie. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Służymy też poradą.

Przyciemnianie szyb

Profesjonalne przyciemnianie szyb to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą mieć modne i stylowe auto. Korzystamy wyłącznie z markowych folii od renomowanych producentów, które są w stanie zatrzymać nawet 67% energii słonecznej. Szybko nagrzewający się samochód jest bardzo dużym problemem przede wszystkim w sezonie letnim, dlatego też warto jak najszybciej skontaktować się z nami i umówić się na przyciemnianie szyb Łódź.
Jeżeli nie wiedzą Państwo, jakie folie wybrać to służymy profesjonalnym doradztwem. Przyciemnione szyby bardzo skutecznie redukują odblask i zmniejszają zmęczenie oczu, dzięki czemu podnosi się poziom bezpieczeństwa na drodze. Jeżeli uważają Państwo, że przyciemnianie szyb bardzo dużo kosztuje, to po zapoznaniu się z ofertą naszej firmy bardzo szybko zmienią Państwo swoje dotychczasowe zdanie.
Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas miła obsługa, fachowe doradztwo, pełen profesjonalizm i terminowość w realizacji zleceń. Przyciemnienie szyb to także doskonała propozycja dla osób, które chcą zachować nieco prywatności.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423