Katalog firm

Depilatorium

Depilacja laserowa ciała pozwala na całkowite usunięcie owłosienia z wybranych miejsc. Depilatorium oferuje Wam takie zabiegi kosmetyczne na wybrane partie ciała. Zapraszamy kobiety oraz mężczyzn, którzy również chcą pozbyć się niechcianych włosów ze swojego ciała. Dzięki naszym zabiegom na pewno się to uda.

Depilacja laserem Vectus

Stosowana w salonie nowoczesna technologia usuwania włosków z różnych części ciała za pomocą lasera wychodzi na przeciw potrzebom kobiet jak i mężczyzn. Świadczone usługi obejmują depilację bikini, nóg czy twarzy. Skuteczne zabiegi gwarantują zadowolenie klientów zmagających się z problemem nadmiernego owłosienia, wrastających włosków czy powracających podrażnień skóry po innych zabiegach depilacyjnych.
Ponieważ w salonie stosuje się najnowszą technologię w postaci urządzenia, jakim jest laser diodowy Vectus Gdańsk może zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Laser posiada tę zaletę, że indywidualnie dobiera ustawienia dostosowując je do poziomu melaniny w skórze. Dzięki temu prowadzony zabieg jest krótszy, bezpieczniejszy, a ryzyko poparzenia wyeliminowane.
Co więcej, niewątpliwą zaletę tego właśnie urządzenia stanowi możliwość tak zwanego chłodzenia kontaktowego przed rozpoczęciem zabiegu, w czasie jego trwania i po jego zakończeniu. Salon zapewnia fachowe usługi oraz profesjonalne doradztwo.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221