Katalog firm

Depilatorium

Depilacja laserowa ciała pozwala na całkowite usunięcie owłosienia z wybranych miejsc. Depilatorium oferuje Wam takie zabiegi kosmetyczne na wybrane partie ciała. Zapraszamy kobiety oraz mężczyzn, którzy również chcą pozbyć się niechcianych włosów ze swojego ciała. Dzięki naszym zabiegom na pewno się to uda.

Laserowe usuwanie owłosienia

Nasz salon powstał po to, aby pomagać w pozbywaniu się niepożądanego owłosienia. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę, że domowe sposoby - depilacja, czy golenie - mogą podrażniać skórę. Zabieg, jakim jest laserowe usuwanie owłosienia Gdańsk to dla wielu osób jedyne wygodne wyjście z kłopotliwej sytuacji. W naszej pracy używamy laser diodowy Vectus. To przedstawiciel nowej technologii, dzięki któremu można usunąć zbędne owłosienie z każdego miejsca na ciele. Zabieg natomiast trwa krócej, niż przy używaniu standardowych urządzeń.
Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie. Każdy bowiem ma inny rodzaj skóry i owłosienia. Chodzi nam o to, aby każdy, kto do nas przychodzi, był zadowolony z osiągniętych efektów.
Bardzo zależy nam na satysfakcji każdego naszego klienta. Dlatego właśnie stosujemy najnowsza technologię, a nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowani w swoim zawodzie.
Zmieniliśmy już życie wielu klientów i to na lepsze. Polecają nas oni znajomym. A my nie boimy się żadnych wyzwań.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221