Katalog firm

Durban

Interesuje cię naprawa maszyny budowlanej i w związku z tym rozglądasz się za profesjonalnym wsparciem? W takiej sytuacji warto zainteresować się tym, co oferuje firma Durban. Durban to firma, którą możemy określić połączeniem wiedzy i ogromnego doświadczenia (na rynku od 2007 roku). Co więcej, naprawa maszyn budowlanych to tylko część oferty.

Części Case

Każdy, kto kiedykolwiek szukał części do naprawy maszyny rolniczej lub budowlanej na pewno wie, że nie jest to produkt, jaki można zamówić w każdym sklepie. Tylko wybrane firmy posiadają w swojej ofercie części Case i innych wiodących marek. Wśród nich jest firma Durban, która działa w Polsce już od wielu lat.
Na co dzień, działalność tej firmy skupia się na naprawie oraz renowacji różnego rodzaju maszyn. W Durban są zatrudniani doświadczeni mechanicy, którzy wiedzą wszystko co możliwe na temat tego jak szybko doprowadzić maszynę do stanu pełnej funkcjonalności. Aby skutecznie wykonywać swoją pracę, muszą mieć dostęp do części do maszyn. Dlatego też części Case, Manitou i innych znanych producentów są dostępne w ofercie firmy Durban.
Zawsze stara się ona zapewnić, że jej klienci mają możliwość zamówienia wszystkiego co potrzebują. Ceny za sprzedawane w tej firmie części są na korzystnym dla klienta poziomie, co jest dodatkowym plusem współpracy z Durban. To firma, na której każdy może polegać.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

Interesuje cię naprawa maszyny budowlanej i w związku z tym rozglądasz się za profesjonalnym wsparciem? W takiej sytuacji warto zainteresować się tym, co oferuje firma Durban. Durban to firma, którą możemy określić połączeniem wiedzy i ogromnego doświadcz

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. jest firmą, która działa w roli mobilnego serwisu przeznaczonego dla samochodów ciężarowych i TIRów. Obszarem działalności firmy są kraje Europy Zachodniej, między innymi F...