Katalog firm

Durban

Interesuje cię naprawa maszyny budowlanej i w związku z tym rozglądasz się za profesjonalnym wsparciem? W takiej sytuacji warto zainteresować się tym, co oferuje firma Durban. Durban to firma, którą możemy określić połączeniem wiedzy i ogromnego doświadczenia (na rynku od 2007 roku). Co więcej, naprawa maszyn budowlanych to tylko część oferty.

Hydraulika siłowa

Firma Durban działa na rynku od 2007 roku i specjalizuje się w kompleksowej naprawie maszyn budowlanych. Nasz wykwalifikowany zespół zajmuje się zarówno podstawowym serwisem maszyn, jak i naprawą hydrauliki siłowej i elektro-hydrauliki.
Posiadamy warsztat stacjonarny, ale w razie potrzeby naprawy wykonywane są również na miejscu u klienta, ponieważ dysponujemy nowoczesnym i w pełni wyposażonym serwisem mobilnym. Wiadomo, że hydraulika siłowa jest istotnym elementem większości maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych, dlatego wymaga regularnej diagnostyki lub napraw. Nasza oferta obejmuje między innymi regenerację pomp i siłowników hydraulicznych, naprawę tłoków hydraulicznych, a wszystko to fachowo i w przystępnych cenach.
Nasi kompetentni mechanicy przeprowadzą dokładną diagnostykę, wybiorą odpowiednie części i wykonają naprawę. Dysponujemy bogatym doświadczeniem, nieprzerwanie poszerzamy naszą ofertę i ulepszamy jakość usług. Firma Durban oferuje ponadto sprzedaż części zamiennych, olejów i filtrów, a także dysponuje nowoczesnym parkiem maszyn i narzędzi.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

Interesuje cię naprawa maszyny budowlanej i w związku z tym rozglądasz się za profesjonalnym wsparciem? W takiej sytuacji warto zainteresować się tym, co oferuje firma Durban. Durban to firma, którą możemy określić połączeniem wiedzy i ogromnego doświadcz

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. jest firmą, która działa w roli mobilnego serwisu przeznaczonego dla samochodów ciężarowych i TIRów. Obszarem działalności firmy są kraje Europy Zachodniej, między innymi F...