Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik to działająca w branży psychologii kobieta, która od lat pała się pomocą ludziom w ciężkich sytuacjach, zawsze starając się wyprowadzić ich na prostą. Uwielbia rozmawiać i słuchać ludzi, co w połączeniu z dużym doświadczeniem czyni z niej osobę idealną do tego typu pomocy, niezależnie od tego, jak beznadziejna nie byłaby sytuacja.

Pomoc dla par

Trudno jest znaleźć parę, która nie przyzna, że raz na jakiś czas rozważa rozstanie ze swoim partnerem. Potrzeba naprawdę wiele cierpliwości aby żyć z jednym człowiekiem przez długi okres czasu bez żadnych prawdziwych konfliktów. Jednakże jeżeli konflikty te zaczną się pojawiać, dobrze jest poszukać osoby z zewnątrz, która może pomóc w znalezieniu wspólnego kompromisu. Pozwoli to uniknąć rozstania się dwóch osób, które pomimo swoich różnic wciąż żywią względem siebie prawdziwe uczucia i nie są gotowi z nich zrezygnować.
Dla każdego, kto pragnie zawalczyć o lepszy związek, dobrym pomysłem może być terapia par. Szukając gabinetu w którym możliwe jest rozpoczęcie takiej formy terapii jak terapia par, gabinet Ewy Czernik to miejsce, w którym na pewno znajdziecie porozumienie. Ewę Czernik to doskonale wykwalifikowany psycholog i psychoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem.
Pomoże ona dotrzeć do prawdziwych źródeł wszystkich problemów obecnych w związku i znaleźć rozwiązanie, które będzie odpowiadać obu stronom! Więcej informacji na temat rozwiązywania problemów małżeńskich i terapii dla par znajdziecie na stronie http://ewaczernik.pl/psychoterapia/terapia-par/.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409