Katalog firm

Kategorie

Porady


J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. jest firmą, która działa w roli mobilnego serwisu przeznaczonego dla samochodów ciężarowych i TIRów. Obszarem działalności firmy są kraje Europy Zachodniej, między innymi Francja i Niemcy. J&W Glob Service przyjmuje zgłoszenia przez całą dobę, rozsądnie wyceniają świadczone usługi. To firma godna zaufania.

Mobilny warsztat samochodowy Niemcy

Zepsuł się Tobie samochód w Niemczech i nie wiesz co masz zrobić? Nie znasz dobrze języka niemieckiego i obawiasz się skorzystania z pomocy niemieckiego warsztatu? W takim razie skorzystaj z naszej pomocy! Nasz mobilny warsztat samochodowy Niemcy w każdej chwili jest do Twojej dyspozycji. Możesz do nas zadzwonić w każdym momencie, a my przyjedziemy jak najszybciej, żeby Tobie pomóc!
Dlaczego właśnie z naszej oferty warto skorzystać? Odpowiedź jest prosta: w każdym naszym warsztacie mobilnym znajdują się doświadczeni mechanicy, którzy posiadają najnowszy sprzęt diagnostyczny. Jesteśmy również znacznie tańsi od konkurencji i zawsze świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Możesz z nami porozmawiać w swoim rodzinnym języku i zawsze mieć pewność, że Twój samochód jest w profesjonalnych rękach.
Jeżeli jeszcze nie przekonałeś się do nas, to zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną witrynową. Możesz też w każdym momencie do nas zadzwonić i zadać nam pytania, na które z całą pewnością chętnie odpowiemy.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Interesuje cię naprawa maszyny budowlanej i w związku z tym rozglądasz się za profesjonalnym wsparciem? W takiej sytuacji warto zainteresować się tym, co oferuje firma Durban. Durban to firma, którą m...