Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. jest firmą, która działa w roli mobilnego serwisu przeznaczonego dla samochodów ciężarowych i TIRów. Obszarem działalności firmy są kraje Europy Zachodniej, między innymi Francja i Niemcy. J&W Glob Service przyjmuje zgłoszenia przez całą dobę, rozsądnie wyceniają świadczone usługi. To firma godna zaufania.

Warsztat samochodów ciężarowych

Gdy samochód ciężarowy podda się w trakcie podróży, jego kierowca może doświadczyć dużych problemów. W wielu miejscach trudno jest znaleźć warsztat samochodów ciężarowych, który zagwarantuje szybką i profesjonalną naprawę. Szukając pomocy odwiedź naszą stronę https://www.naprawatir24.pl/truck-service-niemcy.
Jednakże gdy ktoś podróżuje przez Niemcy lub Francję to na pewno nie musi się martwić. Na tych obszarach bowiem działa J&W Glob Service. Firma ta specjalizuje się we wszystkim co związane z pomocą drogową, serwisem i warsztatem dla samochodów ciężarowych, TIRów, a także naczep różnego rodzaju. Swoje zgłoszenia przyjmuje bez względu na godzinę i dzień tygodnia, a na miejsce zdarzenia wysyła wóz serwisowy prowadzony przez doświadczonych pracowników.
Pracownicy ci ocenią czy ciężarówka może być naprawiona na poboczu, czy też potrzebuje bardziej solidnej naprawy. W każdym przypadku warsztat samochodów ciężarowych stoi otworem, gotowy na nowych klientów. Cała usługa jest wykonywana bardzo szybko i sprawnie, a wszyscy klienci J&W Glob Service potwierdzają, że jest to najlepszy serwis z jakiego można skorzystać.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Interesuje cię naprawa maszyny budowlanej i w związku z tym rozglądasz się za profesjonalnym wsparciem? W takiej sytuacji warto zainteresować się tym, co oferuje firma Durban. Durban to firma, którą m...