Katalog firm

StarkLAB

Łódzka firma StarkLAB oferuje wydruk etykiet na opakowania. Do swojej dyspozycji ma nowoczesne maszyny, zapewniające druk wysokiej jakości. Na potrzeby swoich klientów projektuje i drukuje etykiety termokurczliwe, a także etykiety samoprzylepne. Rozsądne ceny za oferowane usługi sprawiają, że StarkLAB jest firmą wartą uwagi.

Etykiety shrink sleeve

Dobra etykieta na produkcie może mieć ogromny wpływ na wyniki sprzedaży jakich można oczekiwać. Niekiedy stanowi to najlepszą reklamę jaką może wymarzyć sobie producent. Dlatego też warto starannie wybierać etykiety shrink sleeve na wszystkie produkty jakie mają być wprowadzone na rynek.
StarkLAB to firma z Łodzi, która znana jest jako jeden z najlepszych i najczęściej polecanych producentów etykiet na produkty. Oficjalnie firma ta zajmuje się drukiem offsetowym. Pozwala to właśnie na to, aby tworzyć etykiety Shrink Sleeve, etykiety samoprzylepne, a także dziesiątki innych rodzajów dodatków na opakowania.
Tym co sprawiło, że StarkLAB pozytywnie wyróżnia się na tle swojej konkurencji na pewno jest fakt, że firma ta zapewnia pomoc od etapu projektowania etykiety, aż po jej nałożenie. Wśród świadczonych usług jest bowiem copacking oraz etykietowanie. Klienci StarkLAB zawsze chwalą profesjonalizm tej firmy, a także rozsądną wycenę za każde zlecenie. Etykiety od StarkLAB to zatem świetny wybór dla każdego producenta na rynku polskim.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799