Katalog firm

StarkLAB

Łódzka firma StarkLAB oferuje wydruk etykiet na opakowania. Do swojej dyspozycji ma nowoczesne maszyny, zapewniające druk wysokiej jakości. Na potrzeby swoich klientów projektuje i drukuje etykiety termokurczliwe, a także etykiety samoprzylepne. Rozsądne ceny za oferowane usługi sprawiają, że StarkLAB jest firmą wartą uwagi.

Etykiety termokurczliwe

Szukasz firmy, która zrobi najlepsze etykiety termokurczliwe, to na naszej stronie starklab.pl znajdziesz najlepsze oferty. Warto dodać, że takie etykiety są nowoczesną technologią na rynku drukarskim. Po podgrzaniu etykiety kurczą się, dzięki czemu idealnie pasują do kształtu i rozmiaru opakowania.
Najczęściej termokurczliwe etykiety używa się w przemyśle kosmetycznym, spożywczym, czy farmaceutycznym. Warto także dodać, że nasza firma Starklab wyróżnia się na rynku tym, że posiadamy konkurencyjne ceny. Jesteśmy także firmą, która ma bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dbamy o to, by klient miał z nami odpowiedni kontakt przez cały czas trwania realizacji.
Pracujemy na produktach najwyższej jakości, dzięki czemu nasze produkty są trwałe. Warto też dodać, że dzięki naszym etykietom termokurczliwym można ochronić produkt przed zniszczeniem. By zamówić u nas takie etykiety, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu dostępny na stronie lub napisać mail.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799