Katalog firm

StarkLAB

Łódzka firma StarkLAB oferuje wydruk etykiet na opakowania. Do swojej dyspozycji ma nowoczesne maszyny, zapewniające druk wysokiej jakości. Na potrzeby swoich klientów projektuje i drukuje etykiety termokurczliwe, a także etykiety samoprzylepne. Rozsądne ceny za oferowane usługi sprawiają, że StarkLAB jest firmą wartą uwagi.

Wydruk etykiet sleeve

Wiele czynników wpływa na to, jak sprzedaje się dany produkt. Jednym z nich na pewno jest opakowanie oraz etykietka. Dlatego też ciekawa etykieta to świetny sposób na reklamę. StarkLAB jest firmą łódzką, która zajmuje się drukiem fleksograficznym i drukiem cyfrowym. Oferuje także zaprojektowanie etykiet na różnego rodzaju produktu. Dowiedz się więcej na stronie http://starklab.pl/pl/pages/uslugi/.
W firmie tej pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem w druku, jak i marketingu. Dlatego też StarkLAB zapewnia nie tylko projekt etykiet, ale także wydruk etykiet Sleeve, etykiet samoprzylepnych i tym podobnych. Dla wielu klientów oferuje także etykietowanie opakowań i copacking.
Ta kompleksowa oferta sprawia, że StarkLAB nieustannie zdobywa nowych klientów. Ich dobre opinie stanowią bowiem świetną zachętę do tego, aby na własnej skórze przekonać się jak przebiega praca z tą łódzką firmą. Inną zachętą na pewno są ceny za usługi, które są bardzo korzystne. Wszystkie zlecenia są uczciwie wycenione i gotowe do odbioru w wyznaczonym terminie. Z tego powodu StarkLAB to firma warta uwagi.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799