Katalog firm

Zeus

Wybór naszego zakładu pogrzebowego jest gwarancją organizacji ceremonii pogrzebowej na najwyższym poziomie. Zeus nie tylko dba o oprawę samej uroczystości, ale także zajmuje się przewozem zwłok, przygotowaniem zmarłego po pochówku, transportem żałobników. Załatwiamy sprawy urzędowe, wypłacamy zasiłek pogrzebowy.

Kremacja zwłok

Zakład pogrzebowy AARON&ZEUS specjalizuje się w profesjonalnej i kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych. Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy szerokie doświadczenie, dzięki czemu poziom świadczonych przez nas usług znajduje się na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi płatne oraz bezpłatne.
Przeprowadzamy całodobowy transport zwłok. Wystarczy jeden telefon, a zjawimy się w wskazanym miejscu tak szybko, jak to tylko możliwe. Nasi pracownicy to ludzie pełni kultury oraz empatii. Dokładamy wszelkich starań, aby ostatnia podróż zmarłego odbywała się w godnej i uroczystej atmosferze. Wspieramy żałobników w trudnych chwilach. Ponadto przygotowujemy zmarłego do pochówku. Kremacja zwłok Katowice - cała procedura odbywa się w zgodzie z obowiązującymi normami i przepisami.
To rozwiązanie jest zalecane nie tylko ze względów ekonomicznych. Miejsca na cmentarzu są mocno ograniczone, a przepisy zabraniają wstawiania trumny do grobowca, jeśli od ostatniego pochówku nie minęło 20 lat. Usługi kremacyjne zalecamy dla osób posiadających rodzinny grobowiec.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-Aaron

AAron to zakład pogrzebowy, który oferuje Wam kompleksowe usługi pogrzebowe. Wsparcie w takich chwilach jest bardzo ważne. Możecie być pewni, że nasi ludzie zajmą się wszystkim, począwszy od transport...