Katalog firm

Zeus

Wybór naszego zakładu pogrzebowego jest gwarancją organizacji ceremonii pogrzebowej na najwyższym poziomie. Zeus nie tylko dba o oprawę samej uroczystości, ale także zajmuje się przewozem zwłok, przygotowaniem zmarłego po pochówku, transportem żałobników. Załatwiamy sprawy urzędowe, wypłacamy zasiłek pogrzebowy.

Zorganizowanie pogrzebu

AARON&ZEUS to przedsiębiorstwo pogrzebowe, które cieszy się uznaniem i szacunkiem wśród klientów z Katowic i okolic. Nasze zakłady pogrzebowe Katowice umieszczone są w dwóch różnych punktach, jednak współpracują ze sobą. Zapewniamy Państwu kompleksową organizację uroczystości pogrzebowej, niezależnie od wyznawanej wiary, czy też statusu społecznego.
Doskonale rozumiemy, że nie każda rodzina ma środki niezbędne do organizacji uroczystego pochówku. Z tego względu wypłacamy zasiłek pogrzebowy niemal natychmiast po zgłoszeniu. W skład świadczonych przez nas usług wchodzi m.in. przygotowanie zmarłego do pochówku, kremacja zwłok, oprawa muzyczna (trąbka solo), obsługa żałobników, komfortowy transport uczestników uroczystości, a także wiele więcej.
Wykonamy również dla Państwa fotorelację z pogrzebu. Jest to wyjątkowa forma pamiątki, która dla wielu osób jest kontrowersyjna. Nas wyróżnia profesjonalne podejście do tematu. Wykonane przez nas zdjęcia nie przekraczają bariery intymności, czy też dobrego smaku.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-Aaron

AAron to zakład pogrzebowy, który oferuje Wam kompleksowe usługi pogrzebowe. Wsparcie w takich chwilach jest bardzo ważne. Możecie być pewni, że nasi ludzie zajmą się wszystkim, począwszy od transport...