Katalog firm

MS Meble

Nasza firma MS Meble zajmuje się spełnianiem marzeń naszych klientów. Wykonujemy meble kuchenne na wymiar z dojazdem do klienta, w naszej ofercie znajduje się również montaż. Dzięki dużemu doświadczeniu możemy podjąć się nawet najbardziej wymagających zleceń. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie.

Meble kuchenne

Meble MS to firma, która swoją siedzibę ma w Lidzbarku Warmińskim. Jeżeli pochodzicie z tego miasta lub mieszkacie w jego okolicy, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Naszą specjalizacją są meble kuchenne na wymiar Olsztyn. Z wielką przyjemnością wykonamy dla Was meble, które będą idealnie pasowały do Waszych wnętrz. Zapoznaj się z całą naszą ofertą na stronie http://meblems.com/
Nawet, jeżeli Wasza kuchnia ma nietypowe wymiary, to nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Przyjedziemy, wszystko dokładnie wymierzymy, a potem na podstawie Waszych uwag oraz sugestii zajmiemy się wykonaniem projektu, który zostanie poddany Waszej akceptacji. Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego tak długo będziemy się starać, aż w końcu projekt zyska Wasze uznanie.
Potem weźmiemy się za dokładną, solidną, staranną produkcje zamówionych mebli, dzięki czemu będziecie nimi cieszyć się bardzo długo. Na samym końcu wykonamy montaż wszystkich zamówionych przez Was mebli w Waszych domach, abyście już nie musieli się niczym martwić. Zapraszamy do nas!

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797-210-910