Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. jest firmą, która działa w roli mobilnego serwisu przeznaczonego dla samochodów ciężarowych i TIRów. Obszarem działalności firmy są kraje Europy Zachodniej, między innymi Francja i Niemcy. J&W Glob Service przyjmuje zgłoszenia przez całą dobę, rozsądnie wyceniają świadczone usługi. To firma godna zaufania.

Truck serwis Europa

Twoje ciężarówki jeżdżą z towarem po Europie Zachodniej? Zapewne już nie raz korzystałeś z pomocy zachodniego serwisu i doskonale wiesz, że wcale nie jest to tanie rozwiązanie. Nasz truck serwis Europa jest w stanie zaoferować Tobie więcej za znacznie niższą cenę!
Od lat zajmujemy się naprawami samochodów ciężarowych i stworzyliśmy mobilny warsztat, żeby móc sprostać oczekiwaniom naszych klientów i móc szybciej im pomóc. Dzięki temu jesteśmy w stanie dojechać do zepsutej ciężarówki znacznie szybciej niż serwisy zachodnie. Jest to możliwe dzięki temu, że nasze auta serwisowe są rozlokowane na terenie całej Europy Zachodniej i to w takich miejscach, żeby w każdym momencie móc szybko dojechać do zepsutej ciężarówki.
Jesteśmy równie o połowę tańsi w porównaniu do serwisów zachodnich. Nie trać więc już pieniędzy i czasu! Skorzystaj z naszej oferty, a z całą pewnością będziesz zadowolony z jakości oferowanych przez nas usług. Nawiąż z nami stałą współpracę i będziesz mieć wtedy pewność, że Twoja flota zawsze będzie bezpieczna.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Interesuje cię naprawa maszyny budowlanej i w związku z tym rozglądasz się za profesjonalnym wsparciem? W takiej sytuacji warto zainteresować się tym, co oferuje firma Durban. Durban to firma, którą m...