Katalog firm

Kategorie

Porady


J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. jest firmą, która działa w roli mobilnego serwisu przeznaczonego dla samochodów ciężarowych i TIRów. Obszarem działalności firmy są kraje Europy Zachodniej, między innymi Francja i Niemcy. J&W Glob Service przyjmuje zgłoszenia przez całą dobę, rozsądnie wyceniają świadczone usługi. To firma godna zaufania.

Mobilny serwis samochodów ciężarowych

Decydując się wezwać pomoc drogową, większość kierowców skazuje się na długie godziny oczekiwania aż nadjedzie wóz serwisowy. Jednakże wszystko działa zupełnie inaczej gdy ktoś korzysta z usług firmy J&W Glob Service. Jest to bowiem firma, która dokładnie przemyślała swoją działalność i dopasowała ją do rzeczywistych potrzeb potencjalnych klientów.
Firma ta zapewnia mobilny serwis samochodów ciężarowych, TIRów, a także naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, przyjmując zgłoszenia od klientów przez całą dobę i wszystkie dni w roku. Jednakże tym co naprawdę wyróżnia ten serwis na tle innych jest to, że bardzo szybko odpowiada on na każde zgłoszenie. Zapewnia to sieć wozów serwisowych, które stale patrolują główne trasy europejskie.
Zawsze są zatem blisko miejsca awarii i potrafią dotrzeć tam znacznie szybciej niż jakakolwiek pomoc drogowa czy serwis mobilny innej firmy. Usługa ta jest bardzo atrakcyjna dla każdego klienta, zatem nie należy się dziwić, że J&W Glob Service jest jedną z najczęściej polecanych pomocy drogowych w Europie.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Interesuje cię naprawa maszyny budowlanej i w związku z tym rozglądasz się za profesjonalnym wsparciem? W takiej sytuacji warto zainteresować się tym, co oferuje firma Durban. Durban to firma, którą m...