Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. jest firmą, która działa w roli mobilnego serwisu przeznaczonego dla samochodów ciężarowych i TIRów. Obszarem działalności firmy są kraje Europy Zachodniej, między innymi Francja i Niemcy. J&W Glob Service przyjmuje zgłoszenia przez całą dobę, rozsądnie wyceniają świadczone usługi. To firma godna zaufania.

Truck serwis

Naprawa ciężarówek jest bardziej wymagająca niż większość napraw zwykłych samochodów osobowych. Zazwyczaj potrzebne przy niej są inne narzędzia. Dlatego też gdy dojdzie do nagłej usterki ciężarówki lub TIRa, dobrze jest znaleźć truck serwis którego pracownicy wiedzą co robią. Chcąc wiedzieć więcej odwiedź naszą stronę https://www.naprawatir24.pl/truck-service-niemcy.
W Europie Zachodniej już od lat swoją działalność rozwija J&W Glob Service. Jest to mobilny truck serwis, który odbiera zgłoszenia z głównych tras przechodzących przez Niemcy, Francję, Belgię czy Holandię. Ze względu na to, że nigdy tak naprawdę nie wiadomo kiedy dojdzie do awarii, J&W Glob Service działa przez całą dobę, zawsze przyjmując nadchodzące zgłoszenia i starając się odpowiedzieć na nie jak najszybciej jest to możliwe.
Na miejsce awarii podjeżdża wtedy wóz serwisowy, prowadzony przez doświadczonych mechaników. Gdy tylko jest to możliwe, dokonają oni potrzebnych napraw już na miejscu, tak aby ciężarówka mogła szybko ruszyć w dalszą drogę. Jest to zatem truck serwis, który robi wszystko, aby jego klienci mogli skończyć swoją trasę zgodnie z planem.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Interesuje cię naprawa maszyny budowlanej i w związku z tym rozglądasz się za profesjonalnym wsparciem? W takiej sytuacji warto zainteresować się tym, co oferuje firma Durban. Durban to firma, którą m...