Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. jest firmą, która działa w roli mobilnego serwisu przeznaczonego dla samochodów ciężarowych i TIRów. Obszarem działalności firmy są kraje Europy Zachodniej, między innymi Francja i Niemcy. J&W Glob Service przyjmuje zgłoszenia przez całą dobę, rozsądnie wyceniają świadczone usługi. To firma godna zaufania.

Naprawa ciężarówek Niemcy

Naszym klientom oferujemy mobilny serwis ciężarówek, który działa przez całą dobę na terenie całej Europy Zachodniej. Dzięki takiemu rozwiązaniu naprawa ciężarówek Niemcy stała się znacznie szybsza oraz tańsza.
Posiadamy flotę mobilnych warsztatów, które znajdują się w różnych miejscach w Niemczech. Odpowiednia logistyka pozwala nam znacznie szybciej od serwisów zachodniej dotrzeć do naszego klienta i mu pomóc. Wiemy bowiem, że czas w Twojej branży jest bardzo ważny i dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, żeby móc Tobie pomóc jak najszybciej. Można powiedzieć, że zawsze jesteśmy blisko Ciebie i w każdym momencie możesz na nas liczyć. Działamy przez całą dobę i jeśli tylko do nas zadzwonisz, to nasi doświadczeni mechanicy przyjadą do Ciebie oraz zajmą się Twoją ciężarówką.
Jeśli skorzystasz chociaż raz z naszej oferty, to z całą pewnością przekonasz się, że warto z nami nawiązać stałą współpracę. Serdecznie zachęcamy do takiego rozwiązania i dołączenia do grona zadowolonych partnerów.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Interesuje cię naprawa maszyny budowlanej i w związku z tym rozglądasz się za profesjonalnym wsparciem? W takiej sytuacji warto zainteresować się tym, co oferuje firma Durban. Durban to firma, którą m...