Katalog firm

Sowa

Sowa to firma posiadająca doświadczenie w dziedzinie kompleksowej realizacji instalacji ogrzewania. W naszej ofercie znajduje się również montaż klimatyzacji, instalacji wodno-kanalizacyjnej, czy systemów rekuperacyjnych i wentylacji. Zajmujemy się nie tylko wykonaniem instalacji, ale również profesjonalnym doradztwem.

Klimatyzacja

Chciałbyś wyposażyć swój budynek mieszkalny w rozwiązania proekologiczne? Zamierzasz zainwestować w porządne urządzenie wentylacyjne bądź grzewcze, ale nie do końca wiesz, na co się zdecydować? Skontaktuj się zatem z firmą Eko Sowa, która działa na terenie całej Łodzi. Napisz do niej lub zadzwoń i poinformuj pracujących w niej specjalistów o tym, na czym Ci w ogóle zależy.
Firma Eko Sowa zaoferuje Ci szereg nowoczesnych systemów i urządzeń, wśród których znajdzie się m.in. klimatyzacja Łódź, system rekuperacyjny oraz specjalistyczne odkurzacze centralne. Jeżeli to właśnie o bardziej unowocześnionych systemach marzysz, Eko Sowa zdoła je dla Ciebie i wykonać, i zaprojektować. Zawsze też z przyjemnością Ci doradzi i pomoże wybrać dla Twojego domu jak najlepsze rozwiązania.
Jeżeli razem z tą firmą zaczniesz uzupełniać własny budynek mieszkalny, wkrótce stanie się on miejscem dbającym o naturalne środowisko. Pamiętaj, że jest to bardzo ważne, abyś w dzisiejszych czasach postępował w sposób ekologiczny.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233