Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Adwokat Andrzej Śmigielski wraz ze współpracownikami oferuje pomoc prawną osobom fizycznym i prawnym w szerokim zakresie prawa krajowego. Kancelarię działającą głównie na terenie województwa łódzkiego tworzy doświadczony i wykwalifikowany zespół. Gwarantujemy klientom pełną i skuteczną ochronę interesów prawnych.

Obsługa prawna firm

Każda firma potrzebuje dostępu do zaufanego prawnika. Obsługa firm to jednak usługa, którą zapewniają tylko wybrane kancelarie na rynku polskim. Wśród tych, które cieszą się najlepszą opinią jest kancelaria adwokata Andrzeja Śmigielskiego.
Adwokat ten od początku ambitnie podchodził do prowadzenia swojego własnego biznesu. Dlatego też jak tylko pojawiła się możliwość, poszerzył swoją działalność. Obecnie posiada filie w trzech miastach - Bełchatowie, Zduńskiej Woli, a także Łodzi. W każdej filii zatrudniani są tylko doświadczeni adwokaci, którym nie brakuje ambicji i pasji do zawodu. Nasza obsługa prawna firm Łódź to tylko jedna z wielu usług, które gwarantują każdemu klientowi w bardzo rozsądnych cenach.
Oprócz tego kancelaria adwokata Andrzeja Śmigielskiego zajmuje się prawem karnym, cywilnym, a także prawem gospodarczym, podatkami i windykacją. Dzięki tak bogatej ofercie wszyscy klienci tej sieci kancelarii mają pewność, że potrzebna im porada prawna jest zawsze dostępna. Kancelaria ta jest zatem doskonałym wyborem dla każdego.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 422445011


Podobne firmy

WF Adwokaci

WF Adwokaci to ludzie, którzy zawsze dążą do tego, aby osiągnąć jak najkorzystniejszy wyrok dla swoich klientów. Specjalizujemy się w prawie handlowym, gospodarczym, jak również chętnie pomagamy w zak...