Katalog firm

Durban

Interesuje cię naprawa maszyny budowlanej i w związku z tym rozglądasz się za profesjonalnym wsparciem? W takiej sytuacji warto zainteresować się tym, co oferuje firma Durban. Durban to firma, którą możemy określić połączeniem wiedzy i ogromnego doświadczenia (na rynku od 2007 roku). Co więcej, naprawa maszyn budowlanych to tylko część oferty.

Części Manitou

Firma Durban działa w branży maszyn budowlanych już od ponad 13 lat. Dysponujemy bogatym doświadczeniem w naprawach sprzętu budowlanego, drogowego czy rolniczego. Oferujemy Państwu również możliwość naprawy w miejscu awarii, ponieważ dysponujemy mobilnym, w pełni wyposażonym serwisem.
Nasza oferta obejmuje także sprzedaż części zamiennych wiodących marek na rynku, takich jak Manitou. Jest to, jak wiadomo, najbardziej rozpoznawana marka na świecie, z 50-letnim doświadczeniem, jednakże każda maszyna wymaga regularnej diagnostyki podzespołów i konserwacji, aby mogła bezawaryjnie wykonywać swoją pracę. W naszej firmie mają Państwo możliwość wykonania naprawy maszyn lub zamówienia części zamiennych.
Dysponujemy własnym magazynem, w ofercie mamy także części Manitou, dlatego zarówno naprawy, jak i wysyłka części przebiegają w sposób ekspresowy. Gwarantujemy Państwu profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru części zamiennych do maszyn. Oferujemy usługi na wysokim poziomie, wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

Interesuje cię naprawa maszyny budowlanej i w związku z tym rozglądasz się za profesjonalnym wsparciem? W takiej sytuacji warto zainteresować się tym, co oferuje firma Durban. Durban to firma, którą możemy określić połączeniem wiedzy i ogromnego doświadcz

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. jest firmą, która działa w roli mobilnego serwisu przeznaczonego dla samochodów ciężarowych i TIRów. Obszarem działalności firmy są kraje Europy Zachodniej, między innymi F...