Katalog firm

Durban

Interesuje cię naprawa maszyny budowlanej i w związku z tym rozglądasz się za profesjonalnym wsparciem? W takiej sytuacji warto zainteresować się tym, co oferuje firma Durban. Durban to firma, którą możemy określić połączeniem wiedzy i ogromnego doświadczenia (na rynku od 2007 roku). Co więcej, naprawa maszyn budowlanych to tylko część oferty.

Części CAT

Maszyny specjalistyczne, takie jak maszyny budowlane lub rolne nie są sprzętem, który łatwo wymienić. Większość osób decyduje się na ich remont i wtedy to korzysta z firm takich jak Durban. Chcesz się zapoznać z ofertą naszej firmy- wejdź na stronę https://durban.pl/czesci-caterpillar/.
Durban powstało w 2007 roku. Od tamtej pory poszerzyło swoją działalność i nie jest tylko serwisem dla maszyn budowlanych, ale także sprzedawcą części do maszyn. W ofercie ma części Manitou, części CAT, a także wiele więcej.
Części CAT dostępne w Durban są w pełni oryginalne i doskonale dopasują się do każdej maszyny tej marki. Ich cena została tak ustalona, że kupowanie w Durban nigdy nie jest przesadnie dużym wydatkiem. Podczas zakupów, pracownicy firmy oferują swoją poradę i pomogą w doborze odpowiednich produktów. Zatem korzystanie z oferty Durban jest przyjemne i opłacalne dla każdego.
Durban stawia na profesjonalizm i jakość. Zarówno gdy chodzi o wykonywane tam naprawy, jak i sprzedawane tam części do maszyn, wszystko spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To firma, z której usług warto skorzystać.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

Interesuje cię naprawa maszyny budowlanej i w związku z tym rozglądasz się za profesjonalnym wsparciem? W takiej sytuacji warto zainteresować się tym, co oferuje firma Durban. Durban to firma, którą możemy określić połączeniem wiedzy i ogromnego doświadcz

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. jest firmą, która działa w roli mobilnego serwisu przeznaczonego dla samochodów ciężarowych i TIRów. Obszarem działalności firmy są kraje Europy Zachodniej, między innymi F...