Katalog firm

Sowa

Sowa to firma posiadająca doświadczenie w dziedzinie kompleksowej realizacji instalacji ogrzewania. W naszej ofercie znajduje się również montaż klimatyzacji, instalacji wodno-kanalizacyjnej, czy systemów rekuperacyjnych i wentylacji. Zajmujemy się nie tylko wykonaniem instalacji, ale również profesjonalnym doradztwem.

Montaż wentylacji

Firma Eko Sowa od 11 lat zajmuje się realizacją różnorodnych instalacji. Tworzymy od podstaw instalacje wodno- kanalizacyjne, instalacje centralnego ogrzewania, klimatyzacje, wentylacje. Zajmujemy się również nowoczesnym docieplanie budynków. Działamy na terenie Łodzi i całego województwa.
Wśród naszych usług znajduje się wentylacja Łódź. Kompleksowo realizujemy instalacje wentylacyjne- od stworzenia projektu, poprzez montaż aż po serwisowanie. W naszej pracy wykorzystujemy materiały pochodzące od sprawdzonych producentów oraz nowoczesne urządzenia. Wykonujemy instalacje wentylacji mechanicznej, które w odróżnieniu od wentylacji grawitacyjnej zapewniają odzyskanie nawet 80% energii grzewczej.
Dzięki temu w rachunki za ogrzewanie są niższe nawet o 20% w skali roku. Nasza wentylacja jest także neutralna dla zdrowia i samopoczucia domowników, ponieważ zapewnia dwa obiegi powietrza. Nasze rekuperatory wymieniają zużyte powietrze na świeże i ogrzewane co ma szczególną wartość w trakcie sezonu grzewczego.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233