Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik to działająca w branży psychologii kobieta, która od lat pała się pomocą ludziom w ciężkich sytuacjach, zawsze starając się wyprowadzić ich na prostą. Uwielbia rozmawiać i słuchać ludzi, co w połączeniu z dużym doświadczeniem czyni z niej osobę idealną do tego typu pomocy, niezależnie od tego, jak beznadziejna nie byłaby sytuacja.

Leczenie nerwicy

Czym jest nerwica? Nerwica to zaburzenie lękowe. Występuje wtedy, gdy uczucie lęku, obawy przysłaniają nam codzienne funkcjonowanie. Ujawnia się przy tym mechanizm błędnego koła, pojawia się lęk, który powoduje zaburzenia snu, brak apetytu, różnego rodzaju dolegliwości bólowe oraz zaburzenia seksualne.
Wywołuje to w nas jeszcze silniejszy lęk i coraz intensywniejsze objawy. Do objawów nerwicy zaliczamy również natrętne myślenie, zaburzenia koncentracji, zaburzenia pamięci, ogólny niepokój, nagłe napady lęku, przygnębienie i wiele innych. Wyróżniamy wiele rodzajów nerwic, jednak do pokonania każdej jest potrzebna psychoterapia. Leczenie nerwicy Łódź odbywa się za pomocą psychoterapii, która uważa się za najskuteczniejszą metodę.
Ma ona na celu przerwanie mechanizmu błędnego koła poprzez zmianę zachowania i poznanie przyczyn lęku. Istotne jest także rozwiązanie konfliktów wewnętrznych, które często są przyczyną wszelakich zaburzeń. Leczenie nerwicy, pomoże Ci za pomocą psychoterapii pokonać Twoje lęki.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409