Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik to działająca w branży psychologii kobieta, która od lat pała się pomocą ludziom w ciężkich sytuacjach, zawsze starając się wyprowadzić ich na prostą. Uwielbia rozmawiać i słuchać ludzi, co w połączeniu z dużym doświadczeniem czyni z niej osobę idealną do tego typu pomocy, niezależnie od tego, jak beznadziejna nie byłaby sytuacja.

Leczenie depresji

Depresja u człowieka - w dzisiejszych czasach nie trudno o takie zjawisko. Stresujący tryb życia, natłok obowiązków, jakaś tragedia - to jedne z najczęstszych przyczyn depresji. Wystarczy maleńkie zdarzenie, a człowiek może popaść w depresję, która nie leczona może doprowadzić do strasznych rzeczy. Leczenie depresji Łódź to bardzo ważny proces, który pomoże Wam wyjść na prostą.
Na samym wstępie musicie sobie uświadomić, że macie jakiś problem. Warto samemu zgłosić się na konsultacje oraz na leczenie. Czasem potrzebne jest jednak wsparcie bliskich osób, które razem z Wami mogą przyjść na wizytę, jeżeli boicie się sami z tym zmierzyć. Zrobię wszystko, aby depresja zniknęła na zawsze z Waszego życia. Oprócz depresji zajmuje się również innymi problemami, jak chociażby terapie małżeńskie/partnerskie, leczenie nerwicy lub lęku oraz wiele innych.
Równowaga psychologiczna to jedna z najważniejszych rzeczy w naszym życiu, dlatego warto zadbać o to, aby móc ją osiągnąć. Z moją pomocą na pewno Wam się to uda.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409